والدین

شبان نیکو - یک وب سایت مسیحی برای کودکان، با پیشنهاد حمایت شبانی است.
shabanenikoo.com مکانی در شبکه جهانی وب است که کودکان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد کلام خداوند و اینکه چطور می توانند از آن در زندگیشان استفاده کنند، در آن قدم بگذارند.

محتواهای وب سایت ها به طور اختصاصی برای کودکان طراحی شده اند. در وب سایت ما می توانید این مطالب و موضوعات را پیدا کنید:
- داستان هایی از کتاب مقدس: کودکان با بازی مطالب مهم کتاب مقدس را یاد می گیرند. آنها به عنوان کاوشگر، ماجراجو، شکارچی گنج ...، حل پازل و پاسخ به سوالات فعالیت می کنند.
- داستان های واقعی هیجان انگیز از سراسر جهان و همچنین چیزهای شگفت آور درمورد طبیعت و کیهان.
- بازی باغ برای ایجاد و پرورش یک باغ آنلاین، که در آن بچه ها 7 مزرعه قابل شخم زدن، کود دادن، حفر کردن، کاشت و برداشت در اختیار دارند.
- پیشنهادات محدود فصلی برای کریسمس و عید پاک.
محتوای جدید به طور مرتب اضافه می شود.

حمایت شبانی توسط راهنماهای ما
بسیاری از کودکان احساس تنهایی، مورد بی مهری واقع شدن و نادرست درک شدن می کنند، شاید که از چیزهایی بترسند و در شرایط سختی زندگی کنند. ما یک سیستم پیام کوتاه مخصوصا آنها در وب سایت خود داریم. کودکان می توانند داوطلبانه و ناشناس برای ما نامه بنویسند.
راهنماهای ما به هر یک به صورت جداگانه و شخصی پاسخ می‌دهند، آنها بچه‌ها را تشویق کرده، در نیازهایشان در کنارشان قرار می گیرند و به سؤالاتشان پاسخ می‌دهند.
راهنماهای ما به کمک و آسایش کتاب مقدس و عیسی مسیح اشاره و برای بچه ها دعا می کنند. آنها به طور خاص برای این کار آموزش دیده اند.
در صورت لزوم، کسانی را که به دنبال مشاوره هستند به مشاوران متخصص حرفه ای ارجاع می دهیم.

shabanenikoo.com به قدرت کلام پادشاه اعتقاد دارد و ما از کودکان و والدینشان می خواهیم تا از وب سایت ما استفاده کنند و از آن لذت ببرند.

دسترسی والدین در shabanenikoo.com
هدف ما کمک به والدین است تا مطمئن شوند که فرزندانشان یک تجربه آنلاین امن و سرگرم کننده دارند. از والدین دعوت می شود تا shabanenikoo.com را مرور کنند تا خودشان ببینند که shabanenikoo.com مکانی است که کودکان می توانند در آن در یک محیط امن با خداوند آشنا و همچنین سرگرم شوند.

shabanenikoo.com ممکن است لینک هایی به وب سایت های دیگری ارائه دهد که امکان دارد شیوه های جمع آوری اطلاعات خاص خود را داشته باشند. این وب‌سایت‌ ها توسط سیاست‌های حفظ حریم خصوصی یا شیوه‌های جمع‌آوری اطلاعات خود کنترل می‌شوند، که ممکن است اساساً با ما متفاوت باشند. بازدیدکنندگان سایر وب‌سایت‌ها را تشویق می‌کنیم تا سیاست‌های حفظ حریم خصوصی و شیوه‌های جمع‌آوری اطلاعات آن وب‌سایت‌ها را بررسی کنند.

سوالات/نگرانی ها؟
در صورت داشتن هرگونه سوال، نظر یا نگرانی در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی shabanenikoo.com و یا اقدامات آن، لطفاً با استفاده از اطلاعات موجود در بالای این صفحه با ما تماس بگیرید.